Przegląd
Specyfikacja
CLAF027GG01 00XB

CLAF027GG01 00XB Podstawowe informacje
| panel model | CLAF027GG01 00XB |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAF027GG01 00XB cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | ODF cell |
CLAF027GG01 00XB Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Delta |
| Gęstość pikseli | 150 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.06125×0.13775 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 58.8×33.06 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 65.37×37.1 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.0±0.1 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
CLAF027GG01 00XB Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/65/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 3 o'clock |
| przepuszczalności | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
CLAF027GG01 00XB Cecha Electronics
| sterownik IC | Suggest ILI8961, ILI8961B |
|---|
CLAF027GG01 00XB Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
